NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Bez pobjednika s PMFC-om

Još jedna provjera nogometaša našeg trećeligaša

Bez pobjednika s PMFC-om

31.07.2017.

Rezultat je bio neriješen 2:2, a pogotke za Bijelo-plave postigli su Ikić i Mihovilović.

U punom su jeku pripreme nogometaša Osijeka II za drugu sezonu među trećeligašima. Igrali su izabranici Dine Skendera proteklog vikenda protiv mađarskog PMFC-a, također trećeligaša, a na igralištu „Kraj Drave“ rezultat je bio neriješen 2:2.

Gosti su dva puta bili u vodstvu, a Osječani su uspjevali izjednačiti preko Ikića i Mihovilovića. Skender je bio uglavnom zadovoljan igrom svoje momčadi:

Utakmica je dobrim dijelom izgledala kao prava prvenstvena, čak su došli i njihovi navijači. Bilo je tvrdo, rekao bih kako je to prava prilagodba za ono što nas očekuje u Prvenstvu. Dobili smo pravi podražaj protiv ambicioznog suparnika, a pružili smo priliku svim igračima koje imamo u kadru. Momčad nam je vrlo mlada, ali dečki dobro rade i vjerujem kako će u svakom smislu spremni dočekati početak sezone, rekao je Skender. Dodao je kako će Osijek II u petak gostovati kod Puskas Akademije u Felcsutu.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti