Treninzi će se i nadalje održavati dva puta tjedno, utorkom i četvrtkom od 19 sati.

Prvog dana kolovoza s treninzima počinju i naši najmlađi članovi – polaznici Otvorene škole nogometa. Njihovo prvo okupljanje ovoga utorka je u 19 sati u Gradskom vrtu, a u istom terminu će inače imati treninge dva puta tjedno, utorkom i četvrtkom.

S mališanima će raditi treneri Zdenko i Hrvoje Kurtović, Josip Kovačević, Matej Žitnjak, Zvjezdan Vibovec, Ante Bekavac, Danijel Bogdan, Vedran Nikšić i koordinator Dražen Vidović, a po potrebi i ostali treneri iz Škole nogometa.

Djeci i roditeljima – besplatan ulaz!

Djeca dolaze sa svojom sportskom opremom, a s obzirom na vrlo visoke temperature, uputno je ponijeti i osvježavajući napitak. Poziv se odnosi na dječake rođene 2006. i mlađe.

I još nešto, vrlo bitno. Svaki od naših malih članova Otvorene škole, uključujući i njihove roditelje, dobit će besplatne ulaznice za predstojeću europsku utakmicu između Osijeka i PSV-a!