NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Postigli čak šest golova!

Vrlo uvjerljiv nastup Osijeka II u Felcsutu

Postigli čak šest golova!

06.08.2017.

Druga momčad Bijelo-plavih gostovala je kod Puskas Akademije II i pritom je bila vrlo učinkovita.

Momčad Osijeka II imala je još jednu provjeru, pripremajući se za novu sezonu u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi Istok. Izabranici Dine Skendera i njegovih pomoćnika Karla Primorca, Dine Krole i Filipa Šušnjare gostovali su kod B sastava mađarske Puskas Akademije koji se također natječe među trećeligašima.

Igralo se u Felcsutu, a Osječani su bili iznimno pucački raspoloženi i efikasni, pa su na kraju pobijedili čak sa 6:2.

Još dvije provjere do  starta

Pogotke su postili Ferić, Lončar, Rajić, Ikić i dva puta Čikvar. S obzirom na rezultat, jasno je kako je i stručni stožer mogao biti sasvim zadovoljan prikazanim...

I mi smo ostali prilično iznenađeni načinom na koji jenaša momčad došla do ovako uvjerljive pobjede. Protivnik nije slab, naprotiv, ima i drugoligaške ambicije. Međutim, zaista smo odigrali dobro, posebno u tom napadačom dijelu, kada je trebalo i realizirati brojne prigode. Dali smo svima prigodu, nekima 60, drugima 30 minuta igre, budući da je prisutan umor, a i vrijeme je teško za maksimalna opterećenja. Do početka Prvenstva, 26. kolovoza, još ćemo igrati s BSK-om iz Bijelog Brda i generalku protiv Trnja, rekao je Skender.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti