Mladi nogometaši NK Mladost dobili su, ali i uručili poklone pred početak susreta s Riječanima.

I u derbiju s Rijekom naš je prvoligaš ugostio mlade nogometaše, ovaj puta iz jednog kluba u bosanskoj Posavini. Riječ je o NK Mladost iz Domaljevca, mjesta iz kojega u Osijek nerijetko dolaze mladi i upisuju se i u srednje škole i na fakultete.

Dečki iz Domaljevca dobili su pljesak s tribina, dakako i prigodne poklone koje im je osigurao NK Osijek. I naši su gosti imali darove za predstavnike obje momčadi u derbiju HNL-a, kao i za suce utakmice. Lijepa praksa je nastavljena, Domaljevčani su mogli uživo pratiti susret ponajboljih hrvatskih klubova, pa će im boravak u Gradskom vrtu sigurno ostati u lijepoj uspomeni. Njima i njihovom nogometnom kolektivu želimo puno sreće i uspjeha u natjecanjima u kojima nastupaju.