NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osijek spreman za uzlet

Odigrana su četiri kola u domaćem prvenstvu

Osijek spreman za uzlet

10.08.2017.

Osječani jedini uz Dinamo još nemaju poraz u borbi za bodove, a nastojat će ostvariti – pobjednički niz.

Četiri su kola državnog prvenstva iza nas i još je, dakako, prerano davati neke konkretnije ocjene o mogućnostima svake momčadi i njezinim dometima u HNL-u. Ono što može biti znakovito, nitko više nema maksimalan bodovni učinak, budući da je Rijeka u prošlom kolu poražena upravo u našem Gradskom vrtu. I to je pokazatelj da
Osijek svima ove sezone, pa i državnom prvaku, može stvoriti ozbiljne probleme i pobjeđivati bez nekog posebnog respekta, kakav se lani još i mogao primjetiti. Na tom tragu je i susret protiv Dinama, kada su Osječani i bez devetorice onih koji su PSV bacili na koljena, bili sasvim ravnopravni Modrima, pa su mogli i do preostala dva boda...

Optimisti i uoči Lokomotive

Iako Bijelo-plavi na svom kontu imaju šest od mogućih 12 bodova i trenutno zauzimaju šesto mjesto na tablici, jer ipak nisu pobijedili Rudeš i Istru, nešto je ipak prepoznatljivo. Osijek nema niti jedan poraz u domaćem natjecanju, a u toj koloni još je samo Dinamo. No, sada bi bilo lijepo ostvariti pobjednički niz u domaćem Prvenstvu koji bi Osječane smjestio pri samome vrhu tabllice, a navijačima dodatno osnažio vjeruju da je ova naša momčad spremna za dodatni iskorak na domaćoj sceni, baš kako to fantastično čini na onoj europskoj. Znamo da je iscrpljujuće i da se na dva kolosijeka dosta teško vozi, no vidjeli smo da Osječani imaju dosta, ne samo upotrebljivih, nego i kvalitetnih pojedinaca koji znaju iskoristiti svoju šansu, kada im trener ukaže povjerenje. Zato i gostovanje kod Lokomotive dočekujemo optimistično, nadajući se, dakako, najboljem.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti