Akcija će se odvijati u press centru stadiona u Gradskom vrtu, u utorak od 16 do 20 sati.

Gradsko društvo Crvenog križa Osijek i Klinički zavod za transfuzijsku medicine KBC-a Osijek u suradnji s našim klubom organiziraju akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija će se održati u utorak, 22. kolovoza , u vremenu od 16 do 20 sati u press centru Gradskog vrta (ispod zapadne tribine stadiona). Bitno je istaknuti da su članovi navijačke udruge Kohorta i ovaj puta s oduševljenjem prihvatili ideju o nastavku organiziranja ovakvih akcija u kojima oni već godinama redovito sudjeluju, a sada se organizirano uključio i Nogometni klub Osijek. Tako će se Bijelo-plavi pridružiti svima onima koji svojim humanim činom daju doprinos u spašavanju životu naših sugrađana i ostalih pacijenata u KBC Osijek. Stoga vjerujemo da će se u Gradskom vrtu ovom prigodom okupiti veći broj dobrovoljnih darivatelja krvi, kako bi i ova akcija bila uspješno odrađena.