NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Na startu s Makedonkama

I nogometašice Osijeka igraju europske utakmice

Na startu s Makedonkama

22.08.2017.

ŽNK Osijek ponovno je domaćin jedne od kvalifikacijskih skupina Lige prvakinja.

I dok nogometaši Osijeka pokušavaju izboriti plasman u Europsku ligu, na međunarodnoj sceni će što bolje rezultate i ove sezone nastojati ostvariti osječke nogometašice. Njih ovoga utorka očekuje prvi nastup u sedmoj kvalifikacijskoj skupini Lige prvakinja, kojoj je ponovno domaćin prvak Hrvatske, u Gradskom vrtu. To će biti već deveti puta da ŽNK Osijek preuzima domaćinstvo i organizaciju turnira s kojega će najbolja ekipa nastaviti natjecanje među 32 kluba Lige prvakinja. Prva je utakmica 22. kolovoza, od 20,15 sati protiv makedonskog Istatova, a potom će Osječanke za protivnice imati još nogometašice islandskog Stjarnana i Klaksvik s Farskih otoka.

Teško bez Maje Jošćak

Imajući u vidu kvalitetu ženskog nogometa na Islandu, jasno je da je Stjarnan najveći favorit, dok će naše prvakinje u nekompletnom sastavu pokušati učiniti što je više moguće. No, sigurno će im nedostajati najbolja hrvatska igračica Maja Jošćak koja je zbog ozljede koljena duže vrijeme izvan terena. Ulaznice za svaku od tri utakmice u Gradskom vrtu stoje simboličnih 10 kuna, a mogu se kupiti ispod zapadne tribine koja će jedino i biti otvorena za posjetitelje.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti