NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Djeca iz Nize navijala za Osijek

I u susretu protiv Zaprešićana imali smo goste

Djeca iz Nize navijala za Osijek

23.08.2017.

Riječ je o Dječjoj sportskoj akademiji koja trenutno broji 30-ak polaznika.

I u nedjeljnom prvenstvenom ogledu s Interom iz Zaprešića imali smo goste u Gradskom vrtu. Bili su to članovi udruge Dječja sportska akademija "Niza" iz istoimenoga mjesta koji su zdušno navijali za Bijelo-plave. Osnovni cilj ove udruge je rad s djecom te promicanje sporta kao temelja zdravoga života, a što je zbog današnjih trendova života  nerijetko zapostavljeno, pogotovo jer djeca provode dosta vremena pred računalom.

U Nizi planiraju organiziranje susreta sa sličnim sportskim udrugama, gdje bi polaznici odigrali međusobne utakmice, dakako uz druženja. Trenutno je na nogometnim treninzima 30-tak djece raspoređenih u dvije skupine, a boravak na osječkom stadionu i nazočnost jednoj utakmici HNL-a sigurno će im biti dodatni poticaj da ostanu ustrajni u želji da i sami jednoga dana postanu što bolji nogometaši. Pritom im i NK Osijek želi puno sreće i uspjeha.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti