Računajući sve klubove u kojima je nastupao u HNL-u, Aljoša je stigao do brojke 255.

U nedjelju smo u Vinkovcima dobili još jednog prvotimca u „Klubu 100“. Naime, ulaskom s klupe u drugom poluvremenu, jubilarni stoti nastup za Bijelo-plave imao je naš najstariji prvotimac Aljoša Vojnović (24. 10. 1985.). Na hrvatskoj prvoligaškoj sceni već je 15. sezonu, od kojih mu je ovo osma u Osijeku, po tri je odradio u Slaven Belupu i Splitu, a jednu u Croatiji Sesvete. Inozemnu je karijeru gradio u noreškom Raufossu, austrijskom Kaerntenu, iranskom Mes Kermanu i bukureštanskom Dinamu. Vojnović je sve zajedno skupio 255 nastupa u HNL-u.

Inače, stotinu i više utakmica za NK Osijek u sadašnjem kadru naših nogometaša odigrali su: Tomislav Šorša (226), Mile Škorić (149), Antonio Perošević (145), Nikola Matas (130), Andrej Lukić (112), Domagoj Pušić (105) i Borna Barišić (102).