Procedura je pomaknuta za kraj rujna, a članove i dalje očekuju brojne povlastice kod naših partnera.

Prvi dan rujna trebao je označiti početak obnove članstva u Bijelo-plavom klubu, no proceduru obnove prebacujemo na kraj mjeseca.

Više informacija na ovu temu bit će moguće pronaći na našim stranicama sredinom ovoga mjeseca, dakle 15. rujna.

Nije potrebna nova registracija

Ovom prigodom napominjemo da za obnovu neće biti potrebna ponovna registracija te je članstvo u Bijelo-plavom klubu i dalje besplatno.

Podsjećamo da sve članove Bijelo-plavog kluba i dalje očekuju povlastice kod više od stotinu klupskih partnera , brojne nove pogodnosti i popusti za sve one s članskom iskaznicom, uz 50 posto jeftiniju kupnju ulaznica za domaće utakmice osječkog prvoligaša.

Svima zahvaljujemo na strpljenju i razumijevanju, a one koji to još nisu – pozivamo da postanu naši članovi. Trenutno ih imamo više od 16.200.