NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Otvoren bazen sa spužvama

NOVI ZANIMLJIV SADRŽAJ U OSJEČKOM SKATE PARKU

Otvoren bazen sa spužvama

03.09.2017.

Popularni „Foam pit“ dugačak je šest i širok pet metara, a u dva metra dubine ima čak 100 kubika spužve!

U Skate parku na lijevoj obali Drave, na prostoru pokraj Sportsko-rekreacijskog centra Copacabana, danas je otvoren prvi bazen za spužvama. Poslužit će sve brojnim osječkim zaljubljenicima u ekstremne sportove za učenje novih trikova, a posebice onih koje imamo prigodu iz godine u godinu gledati na Pannonian Challengu po kojemu je Osijek zasigurno prepoznatljiv i daleko izvan granica Hrvatske. Popularni „Foam pit“ je itekako važan za razvoj zahtjevnih sportskih disciplina i za treniranje jer su trikovi dosegnuli razinu koja se ne može svladati bez dodatnih sadržaja za vježbanje i usavršavanje. Prvenstveno je riječ o aspektu sigurnosti, kako bi mladi natjecatelji lakše usavršili elemente koje će potom izvoditi na službenim natjecanjima.

Stotinu kubika spužve!

Što se tiče određenih tehničkih pojedinosti i karakteristika ovog zanimljivog bazena, voditelj projekta „Pannonian Challenge“ Jurica Barać kaže da je dugačak šest i širok pet metara, dubina mu je dva metra, a unutra je ukupno stotinu kubika spužve! Ispod su gume i madraci, na što dolaze spužve, zbog prozračnosti i elastičnosti, pa možemo govoriti o svjetskim standardima. Sve je to posložio naš sugrađanin Zdenko Liška-Lile, predsjednik udruge „Panonnian“ koji je zaslužan za kompletan sadržaj osječkog Skate parka.

 

Foto:Pannonian Challenge

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti