NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori na čelu tablice

NASTUPI MLAĐIH KATEGORIJA NAŠEG PRVOLIGAŠA

Juniori na čelu tablice

13.09.2017.

Momčad Igora Budiše svladala je Hrvatski dragovoljac s uvjerljivih 4:1 i osvojila sedmi bod u tri nastupa.

Juniori našeg prvoligaša odigrali su još jednu vrlo dobru utakmicu u borbi za bodove u HNL-u. Momčad Igora Budiše uvjerljivo je na domaćem terenu svladala Hrvatski dragovoljac sa 4:1 (Bliznac, Durdov, Prenkpalaj i Šutalo). Osječani nakon tri odigrana kola imaju dvije pobjede i remi te s Lokomotivom dijele prvo mjesto na tablici sa 7 osvojenih bodova. U 5. kolu državnog prvenstva za mlađe kategorije igrali su Pioniri i Kadeti i to na gostovanju kod „Lokosa“ u Zagrebu. Učenici Stjepana Vranješa poraženi su rezultatom 2:0, dok su Kadeti izgubili s 3:2 (Keć i Kuprešak).

Početnici II postigli 17 golova!

U Slavonskom Brodu su bez golova igrali Pioniri II s vršnjacima iz Marsonije u okviru natjecanja Prve kvalitetne lige mladeži Slavonije i Baranje. Na istom su gostovanju bili i Kadeti II koji su također odigrali neriješeno, uz po jedan postignuti pogodak na svakoj strani (Ulm). Hypo Limač je ugostio naše Mlađe pionire koji su bili vrlo uvjerljivi i slavili sa 6:0 (Damjanović 3, Ivančan 2 i Vrbanac). Početnici su također bili uspješni s protivnicima iz Akademije Krpan&Babić, a rezultat je bio 4:1 (Barić 2, Grgić i Vučemilović-Šimunović). Početnici II su proteklog vikenda bili najefikasniji, svladavši LIV iz Vladislavaca čak sa 17:0 (Kovačević 5, Grgić 3, Rupčić i Tomić 2, Barić, Bilić, Jerković, Omerović i Vučemilović-Šimunović). U Vladislavcima su igrali i Mlađi pioniri II koji su svoga domaćina pobijedili sa 4:1 (Živković 2, Bogdanić i Sopić). Predpočetnici su bili bolji od Hypo Limača sa 8:1 (Bertić i Gagulić 3 i Ižaković 2), a Limači II su vršnjake s Juga II svladali s 5:2 (Sabo 3, Ljubojević i Tomašević).

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti