NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Žaper dvostruki strijelac

Druga pobjeda Osijeka II u Trećoj HNL

Žaper dvostruki strijelac

18.09.2017.

Osječani su pitanje pobjednika riješili već u prvih osam minuta kada su postigli oba pogotka.

Nikakvih problema nisu imali nogometaši Osijeka II u prvenstvenoj utakmici 4. kola Treće HNL Istok protiv nekadašnjeg prvoligaša Varteksa, odigranoj na stadionu Olimpije. Praktički je sve bilo odlučeno i što setiče pobjednika sasvim izvjesno već u prvih desetak minuta jer su Osječani imali jako dobar početak i s dva postignuta pogotka usmjerili tijek susreta u svoju korist. Oba je pogotka postigao kapetan Mihael Žaper, prvi iz jedanaesterca već u 5. minuti, a drugi tri minute kasnije kada je precizno završio dobru akciju svojih suigrača.  Bijelo-plavima je na ruku išlo i isključenje nervoznog gostujućeg igrača Spasića koji je dobio crveni karton u 38. minuti zbog nesportskog ponašanja, pa je bilo jasno da Varaždinci neće moći utakmicu dovesti u stanje bilo kakve neizvjesnosti. Osijek II trenutno ima sedam bodova na svom kontu, a u sljedećem kolu momčad Dine Skendera gostuje u Belišću.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti