Naš je prvotimac stalno u kombinacijama albanskog izbornika Christiana Panuccija.

Osim Borne Barišića u A reprezentaciji Hrvatske i Petra Bočkaja u našoj mladoj U-21 selekciji, Nogometni klub Osijek ima još jednog stalnog reprezentativca. Riječ je o Erosu Grezdi koji je neizostavno u kombinacijama izbornika Albanije Christiana Panuccija, nekad nezamjenjivog člana slavnog Milana, madridskog Reala i Rome te braniča „Azzurra“. Grezda je i ovaj puta dobio poziv, a njega i reprezentativne suigrače očekuju dvije iznimno zahtjevne utakmice u nastavku kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji. Naime, Albanija će prvo, 6. listopada u Alicanteu gostovati kod vodećih Španjolaca, a zatim će 9.10. u Skadru dočekati drugoplasiranu Italiju.