Osječani su iskoristili bolju igru u prvom poluvremenu i uz jedan pogodak došli do tri boda.

Treću pobjedu u Prvenstvu 3. HNL Istok ostvarili su nogometaši Osijeka II. Gostovali su u Belišću kod tamošnjeg istoimenog trećeligaša kojega su svladali s 1:0. Osječani su bili bolji u prvom poluvremenu što su materijalizirali pogotkom Čikvara u 26. minuti, a propustili su još jednu veliku prigodu preko Ripića. Domaćin je u nastavku ipak pokazao bolju igru i stvorio dvije-tri lijepe prilike, ali je na vratima Osječana bio raspoloženi Kukić koji je u kritičnim trenucima sačuvao svoju mrežu. Osijek je igrao u sastavu: Kukić, Lončar, Nikolić, Čikvar, Marin, Bubalo, Žaper, Jakšić, Rajić (od 77. Ikić), R. Mišković (od 65. Dadić) i Ripić (od 65. Ferić).  Bijelo-plavi nakon pet odigranih kola imaju 10 osvojenih bodova, a već u srijedu će ponovno u goste i to u Slavonski Brod kod momčadi Marsonije.