NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori bolji od europskih Lokosa!

Nastavljeno natjecanje u HNL-u za mladež

Juniori bolji od europskih Lokosa!

02.10.2017.

Naša juniorska momčad niže pobjede, a u subotu je slavila na Kajzerici 2:1 te vodi na tablici državnog prvenstva.

Odlično ove sezone igraju Juniori našeg prvoligaša! U subotu su u Zagrebu ostvarili i četvrtu uzastopnu pobjedu, zasigurno i najslađu i najvrijedniju do sada, budući da su uspjeli svladati državnog prvaka Lokomotivu. Rezultat je bio 2:1 za učenike Igora Budiše, a pogotke su postigli Durdov i Sušić. Poznato je da mladi „Lokosi“ igraju juniorsku Ligu prvaka, stoga ovaj trijumf zaista predstavlja lijep uspjeh Bijelo-plavih, posebno jer je ostvaren na gostujućem terenu. Za Osijek su na Kajzerici igrali: Barešić, Stojanac (Krznarić), Magdić (Bliznac), Soldić (Mihovilović), Sabolović, Stanić, Šutalo, Durdov (Sušić), Bosak (K. Grgić), Šantalab i Prenkpalaj. Osječani su prvi na tablici s 13 osvojenih bodova i bez ijednog poraza, a slijede Lokomotiva i Slaven Belupo s tri boda zaostatka.

Pioniri bolji od Hajduka

Uspješan nastup imali su i naši Pioniri, svladavši vršnjake iz Hajduka u Gradskom vrtu s 2:0. Strijelci su bili Novak i Conjar, a ovom pobjedom Vranješovi izabranici su se u učvrstili u gornjem domu ljestvice i trenutno zauzimaju treće mjesto s 19 bodova. Vodeći dvojac čine Dinamo i Istra s dva boda više u odnosu na Osijek. Kadeti se u nedjelju nisu uspjeli suprostaviti momčadi s Poljuda, pa je Hajduk slavio sa 4:0 iako je i domaćin imao svoje propuštene prigode. Splićani su prvi na tablici, slijede Dinamo i Rijeka, dok su Osječani četvrtoplasirani u ovoj kategoriji.

Bodovno stanje naših mlađih kategorija možete provjeriti na sljedećim linkovima:

Tablica Juniori

Tablica Kadeti

Tablica Pioniri

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti