NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori dočekuju Inter

Raspored utakmica Škole nogometa

Juniori dočekuju Inter

04.10.2017.

Pioniri i Kadeti gostuju kod Slaven Belupa, dok nam juniorska momčad igra protiv Zaprešićana.

U rasporedu utakmica Škole nogometa, ovoga će tjedna prvi nastupiti naši Mlađi pioniri koji u Požegi danas (04. listopada) igraju drugi turnir takozvane „Pilot lige“ koja je nedavno startala u Vinkovcima. Srijeda nam donosi i prijateljski ogled između Mladosti i Mlađih pionira II u Vođincima. U petak nam Početnici putuju u Tuzlu gdje će nastupiti na međunarodnom turniru, a po pet je utakmica mlađih kategorija na rasporedu tijekom subote i nedjelje. Prvog dana vikenda Pioniri i Kadeti gostuju kod Slaven Belupa u Koprivnici u susretima HNL –a za mladež, dok će Pioniri II i Kadeti II igrati s Hajdukom u Pakracu. Istoga dana Mlađi pioniri za protivnika u gostima imaju vršnjake Belišća.

Pet zanimljivih nedjeljnih ogleda

Nedjelja će isto proteći u zanimljivim dvobojima u borbi za prvenstvene bodove. Prvi će na teren u Gradskom vrtu izaći Limači koji se sastaju s Đakovom s početkom u 9,45 sati. Đakovčani su protivnici i Početnicima II, a taj je susret na rasporedu od 11 sati. U istim terminima Predpočetnici i Mlađi pioniri II gostuju kod BSK-a u Bijelom Brdu. Na kraju će, od 15 sati, u HNL-u snage odmjeriti naši Juniori, koji su vodeći na prvenstvenoj ljestvici, i momčad zaprešićkog Intera.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti