NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Po još jednu pobjedu

Juniori Osijeka odlični u novoj sezoni

Po još jednu pobjedu

07.10.2017.

Našim mladim nogometašima u nedjelju od 15 sati na Bikari u goste dolazi Inter.

Četiri uzastopne pobjede imaju Juniori Osijeka u natjecanju Prve HNL za mladež. Nakon početnog remija s Croatijom Sesvete na domaćem terenu, uslijedile su pobjede nad Istrom 1961, Hrvatskim dragovoljcem,  Rijekom i Lokomotivom. Posebno je važan bio trijumf s „Lokosima“ prošloga vikenda jer su prije toga derbija Osječani i zagrebačka momčad, koja je inače osvojila naslov prvaka u ovoj kategoriji, bili bodovno izjednačeni na čelu ljestvice. Sada Bijelo-plavi imaju tri boda više i optimistično iščekuju nedjeljni ogled s Interom na Bikari koji počinje u 15 sati.

Durdov se iskazao golovima

Splićanin Ivan Durdov, koji je iz RNK Split prošloga ljeta stigao u Osijek, trenutno je najučinkovitiji u našoj juniorskoj momčadi sa četiri gola i drugi na ligaškoj ljestvici strijelaca.

Igramo dobro, što smo najbolje pokazali na Kajzerici svladavši Lokomotivu. To nam je dalo još više motiva da pokušamo u nastavku sezone biti još bolji i zadržimo prvo mjesto. Trener Budiša nas je dobro posložio, vjerujem da ćemo nastaviti pobjedničku seriju. U nedjelju dočekujemo Inter i to je prilika za nove bodove, rekao je Durdov.

Što se njega tiče, kaže da se odlično snašao u našem Klubu i da je sa svime zadovoljan:

Brzo sam se privikao na novu sredinu, svi su me dobro prihvatili i zaista je sve u redu.Krenuli su me i golovi i samo se nadam da ću tako nastaviti. Drago mi je da sam u nekim prijateljskim utakmicama dobio priliku biti i s prvom momčadi jer se svi mi uzdamo da ćemo jednoga dana dočekati svoju šansu.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti