Osijek II je u gostima svladao momčad Croatije Đakovo s 2:1 golovima Miškovića i Lišnića.

Nogometaši Osijeka II nastavili su uspješnu rezultatsku seriju u Trećoj HNL Istok i u 8. kolu, na gostovanju u Đakovu. Osječani su u subotu svladali tamošnju Croatiju s 2:1, a najveći dio posla obavili su već u prvih 15 minuta kada su stekli prednost od 2:0. Prvo je mrežu domaćina zatresao Robert Mišković, a onda je precizan bio i Filip Lišnić, da bi domaćin uspio tek postići počasni pogodak početkom drugog poluvremena. Bijelo-plavi su ovom pobjedom preuzeli vodstvo na tablici, imaju 17 bodova, a hoće li i nakon nedjelje ostati na čelnoj poziciji, ovisit će o ishodu susreta u Bijelom Brdu gdje je BSK domaćin Bedemu. BSK trenutno ima dva boda manje u odnosu na osječku momčad i utakmicu zaostatka.