Osim našeg vratara u Moldaviji, u inozemstvu je i Petrovikj koji igra za rumunjski Sepsi.

Sa zanimanjem pratimo i nastupe posuđenih igrača Nogometnog kluba Osijek u drugim sredinama. Iskusni Aljoša Vojnović imao je zapaženu ulogu u iznenađujućoj pobjedi Istre 1961 protiv Rijeke u Puli (1:0), a zamijenjen je u sudačkoj nadoknadi vremena. Tomislav Štrkalj odigrao je svih 90 minuta za Cibaliju protiv Hajduka u Splitu gdje je domaćin bio bolji s 2:1. Naš vratar Zvonimir Mikulić odlično brani u moldavskom Sheriffu koji je lider tamošnjeg prvenstva, a proteklog je vikenda na svom terenu svladao Petrocub s 3:1. Cijelu utakmicu odradio je i Milovan Petrovikj u momčadi rumunjskog Sepsija protiv Astre, a bilo je 0:0. Sepsi trenutno zauzima 12. mjesto od ukupno 14 prvoligaških  klubova u Rumunjskoj.

Osječani odlični u Šibeniku!

Vrlo zapažene partije pruža osječki trojac u drugoligašu Dugopolju. Mihael Klepač svojim je pogotkom u 15. minuti odlučio pobjednika u domaćem susretu protiv Hrvatskog dragovoljca, a rezultat je bio 1:0. Na terenu su od početka do kraja susreta bili i Josip Špoljarić i Benjamin Ždinjak. Špoljarić je do sada postigao 4 gola, a Klepač je bio strijelac 3 pogotka u Drugoj HNL. Dugopolje je, inače, odmah iza vodećeg Dinama II s tri boda zaostatka za liderom na tablici. Za momčad Šibenika, koja je igrala bez golova na Šubićevcu protiv Lučkog, ponovno je dobro branio Borna Žitnjak, dok je Mihael Pongračić ozlijeđen, a Robert Ćosić također nije bio u konkurenciji za momčad.