Susret će biti odigran u srijedu (16,30), a u povodu 85. godišnjice igranja nogometa u ovom baranjskom mjestu.

Nogometaši Osijeka nastavljaju s odigravanjem prijateljskih utakmica u tjednu između prvenstvenih ogleda. Ovaj puta, Osječani će u srijedu, 18. listopada, gostovati u Grabovcu gdje će uveličati proslavu 85. godišnjice igranja nogometa u tom baranjskom mjestu. HNK Grabovac se natječe u Drugoj županijskoj ligi Beli Manastir i u dosadašnjih osam susreta uspio je ostvariti maksimalan bodovni učinak na čemu njihovoj momčadi iskreno čestitamo!

U spomen na Franju Dušića

Igrat će se na novom sportskom objektu, čiju su izgradnju značajno pomogli i mještani Grabovca, a stadion nosi naziv „Franjo Dušić“. Popularni je Tetec, naime, bio neizostavni gledatelj i veliki navijač na svim utakmicama Grabovčana, a dugo vrijeme i član Skupštine njihova Kluba. Zanimljivo je istaknuti da je njegov unuk Frano fizioterapeut NK Osijek. Utakmica između Grabovca i Osijeka počinje u 16,30 sati.