Bijelo-plave je u derbiju s Dinamom, osih pripadnika Kohorte, bodrila i skupina mladih navijača iz „Javora“.

Osim svojih navijača, pripadnika Kohorte, koji ne propuštaju niti jednu utakmicu Bijelo-plavih, osječka je momčad prošle subote u Maksimiru imala i potporu mladih navijača koji su prethodnog vikenda organizirano boravili u Zagrebu. Riječ je članovima Izviđačkog kluba „Javor“, a moramo ih pohvaliti jer nisu štedjeli grla ni dlanove da bi našem prvoligašu bili što glasnija podrška s južne tribine maksimirskog stadiona. Želimo im se i ovim putem zahvaliti jer nisu ni u kojem slučaju htjeli propustili priliku bodriti naše nogometaše u derbiju protiv Dinama. Dakako da ih očekujemo i na domaćim utakmicama Nogometnog kluba Osijek u Gradskom vrtu.