Igra izazova bila je, ponovno, vrlo zanimljiva, kao i Bočkajevi odgovori na brojna navijačka pitanja.

Ekipa NK Osijek TV-a producirala je i peto ovosezonsko izdanje Bijelo-plavog jedanaesterca koje možete vidjeti ne samo na našim društvenim mrežama, nego i u programu HNTV-a. Ovaj puta imali smo Challenge, igru izazova, između Andreja Lukića i Gabrijela Bobana, što će vam zasigurno biti vrlo zanimljivo pogledati. Također, Petar Bočkaj je odgovarao na brojna pitanja naših navijača i simpatizera Kluba, postavljena na Facebooku, a nismo zaobišli ni Osijek II koji se natječe u trećeligaškoj konkurenciji. Od događaja izvan nogometnih travnjaka, donosimo priču o grafiterima iz redova Kohorte i njihovim aktivnostima za uljepšavanje grada.