NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pionirima bod u Sesvetama

Odigrane utakmice Prve HNL za mladež

Pionirima bod u Sesvetama

05.11.2017.

Osječani su imali dvije teške utakmice protiv Sesvećana, a uspješniji su bili Vranješovi učenici.

Učenici Stjepana Vranješa i Tomislava Steinbrucknera gostovali su u Sesvetama gdje su protiv istoimenog domaćina odigrali utakmice 13. kola HNL-za za mladež. Domaćin je u obje utakmice gostima s iz Gradskog vrta bio tvrd i neugodan protivnik, pa su Osječani s ovog gostovanja kući donijeli jedan bod.

On je pripao našim Pionirima koji su igrali bez golova 0:0. To je bio treći remi Vranješovih izabranika ove sezone i 24. osvojeni bod s kojim Osijek ostaje u vodećem kvartetu. Dinamo se izdvojio na vrhu s maksimalnim bodovnim učinkom, dok dok su Istra, Lokomotiva, Osijek, Hajduk i Varaždin gotovo posve izjednačeni.

Kadeti ostali na sedam pobjeda

Kadeti su u subotu izgubili s 1:0, a domaćin je do pobjede došao golom u 35. minuti. Nakon toga Bijelo-plavi nisu uspjeli doći barem do izjednačenja, tako da im je poraz u Sesvetama peti od početka ligaškog natjecanja. Osječani su u 14 dosad odigranih susreta (unaprijed su odradili domaćinstvo Šibeniku, baš kao i Pioniri) zabilježili 7 pobjeda uz dva remija.

Steinbrucknerova je momčad trenutno četvrta na tablici s 23 osvojena boda, ispred Lokomotive i Intera koji imaju manje odigranih susreta. I u ovoj konkurenciji vodeći je zagrebački Dinamo. 

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti