NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Uštedite na struji i plinu uz Proenergy i NK Osijek!

Suradnja kluba od koje profitiraju navijači i korisnici

Uštedite na struji i plinu uz Proenergy i NK Osijek!

07.11.2017.

Proenergy, novi sponzor i partner NK Osijeka nudi priliku za značajne uštede u potrošnji struje i plina.

Nedavno predstavljena suradnja našeg kluba i dobavljača električne energije i prirodnog plina Proenergy pokazala se kao pravi način za pokretanje grada energijom koja pokreće naš klub. Svim simpatizerima i navijačima kluba omogućeno je ostvarivanje značajnih ušteda i pogodnosti u nekoliko jednostavnih koraka.

Uštede i način prelaska

Prelaskom na Proenergy ostvarujete popust od 6 do 11% na električnu energiju i popust od 4% na prirodni plin. Svi kupci Proenergy kategorije kućanstvo dobivat će jedan račun za električnu energiju (opskrba i mrežarina) i jedan račun za prirodni plin (opskrba i distribucija).

Prelazak na ovoga distributera i opskrbljivača je vrlo jednostavan budući da je samo potrebno ispuniti web obrazac na linkovima https://www.proenergy.eu/assets/pdf/EE-ugovor-kucanstvo-interactive.pdf i https://www.proenergy.eu/assets/pdf/02-PP-ugovor-kucanstvo-interactive.pdf. Isto možete učiniti i pozivom na telefone 01 63 86 220 i 01 6386 237 i putem e-maila i.safran @proenergy.hr.

Kako bi prešli na Proenergy opskrbu sve što trebate je vaš zadnji obračun električne energije ili prirodnog plina, trenutno očitovanje (stanje) brojila i osobna iskaznica.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 24.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek :

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti