Zamjenik ravnatelja Kliničko bolničkog centra Osijek hvali pozitivno ozračje u Gradskom vrtu i među navijačima.

Pozitivna priča koja se ulaskom novih vlasnika i stabilizacijom našeg prvoligaša u svakom pogledu, dakako i značajnim rezultatskim iskorakom, zaintrigirala je mnoge naše sugrađane koji podržavaju i globalni projekt „Pokrenimo grad“. Jedan od onih koji su pozitivno reagirali na cijelu našu priču i prepoznao je kao pozitivnu je dr. Vlatko Kopić, zamjenik ravnatelja Kliničko bolničkog centra Osijek.

Nisam nogometni „ovisnik“, ali mi se svidjelo kako razmišljaju i što sve poduzimaju ljudi iz čelništva NK Osijek. Stoga sam se rado uključio i u rad Izvršnog odbora jer sam se brzo uvjerio kako su ljudi u Klubu osmislili cijeli koncept funkcioniranja i osnaživanja brenda koji naš prvoligaš sigurno je. Puno je tu pozitivne energije, tako da sam i ja direktoru Igoru Galiću rekao da ću rado sudjelovati i pomoći u čemu god mogu. I drago mi je da i mnogi drugi razmišljaju na isti način, pričao je Kopić.

Posvuda je dobra atmosfera

Za saborskog zastupnika iz našeg grada nema dvojbe da je Nogometni klub Osijek postao instituacija o kojoj se posvuda govori s respektom. I njemu je, kaže, zadovoljstvo osjetiti takvu „vibru“ u svom gradu:

Ljudi traže dresove i druge rekvizite, imam i sam dosta upita o tomu, a lako je primjetiti da se dosta radi na promidžbi i animaciji novih navijača. Klub se u svemu nastoji približiti sugrađanima, prisutan je na puno događaja u gradu, pa svima postaje prepoznatljiv. Moram pohvaliti i Školu nogometa, zaista je na sve strane dobra atmosfera. Mislim da smo svi uživali dok su nam Bijelo-plavi igrali europske utakmice, stadion nam je bio pun, a siguran sam da će tako biti i sljedeće sezone.