Austrijska ekipa Sokol Schwechat slavila je u dvorani Gradski vrt s 3:2 u setovima.

Nakon gotovo deset godina odbojkašice Osijeka zaigrale su u jednoj europskoj utakmici. U dvorani Gradski vrt ugostile su austrijski Sokol Schwechat u prvom susretu druge runde Challenge Cupa. Bio je to vrlo zanimljiv susret u kojem su gošće, u čijim je redovima više igračica s prostora bivše države, na kraju slavile s 3:2 u setovima (20:25, 26:24, 25:12, 22:25, 11:15).

Austrijanke stekle prednost

Imale su, dakle, Osječanke vodstvo od 2:1, ali ipak nisu uspjele ovaj dvoboj riješiti u svoju korist, pa su Austrijanke stekle prednost uoči uzvrata koji je na rasporedu u ponedjeljak pred njihovim navijačima. Osijek je igrao u sastavu: Đurić, Babić, Lovrić, Sučić, Štebih, Grubeša, Grahovac, Bilić, Krivić, Gadžić, Zirn i Miličević.

FOTO: ŽOK Osijek