NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Prezentiran urbani duh grada

Slavonska prijestolnica proslavila 231. rođendan

Prezentiran urbani duh grada

04.12.2017.

Svečana sjednica Gradskog vijeća umnogome je podsjetila na proslavu 70. obljetnice NK Osijek.

Grad Osijek u subotu je proslavio svoj 231. rođendan i drago nam je da se i naš Klub, pobjedom nad Slaven Belupom, uklopio u proslavu. Dan ranije održana je i svečana sjednica Gradskog vijeća kojoj je nazočio i premijer Andrej Plenković s više najbližih suradnika, ministara iz Vlade Republike Hrvatske.

Ugođaj u HNK-u bio je uistinu lijep, kompletan scenarij osmišljen je na zanimljiv način i bio je prožet urbanim duhom grada i njegovim vrednotama. Također, program nije predugo trajao, tako da je sve proteklo na zadovoljstvo nazočnih, ne samo gradskih vijećnika i ljudi iz Kuhačeve 9, nego i brojnih gostiju.

Odlična suradnja s Gradom

Sve nam se uklapalo u našu globalnu priču „Pokrenimo grad“ i ovo je prigoda čestitati svima koji su sudjelovali u organizaciji spomenute svečanosti.

Puno me toga podsjetilo na onu našu svečanost kada smo na istom mjestu proslavili 70.godišnjicu Kluba. Naglašeno je sve ono što je bilo pozitivno i afirmativno, a posebno nam je drago što je u tom kontekstu spomenut i NK Osijek. Mogu reći da sam i osobno uživao, sve je bilo baš onako, kako je i trebalo biti u takvoj prigodi. S Gradom smo partneri, zajednički odrađujemo sve što treba i po tom pitanju mogu izreći samo pohvale, rekao je direktor našeg prvoligaša Igor Galić.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti