Ispisane su poruke „Pokrenimo grad“ i „Osijek navija za Osijek“ u znak podrške svim gradskim klubovima i sportašima.

Kohorta i Nogometni klub Osijek zajednički nastavljaju uređivanje onih gradskih površina na kojima je dopušteno grafitiranje i oslikavanje. Takve su akcije redovito imale pozitivan odjek među sugrađanima jer je osječka navijačka „Air Jam“ grafiterska ekipa zaista inovativna i prepoznatljiva. Jedna od atraktivnijih lokacija po tom pitanju svakako je Srednjoškolsko igralište, a na sjevernom zidu, „okrenutom“ prema Tvrđi, prolaznici mogu zamjetiti velike natpise i poruke „Pokrenimo grad“ i „Osijek navija za Osijek“.

Dio projekta „Pokrenimo grad“

Dakako da su one upućene svima koji osjećaju pripadnost prema svom gradu i našim sportskim kolektivima i sportašima.

I ovim se grafitima izražava potpora svim osječkim klubovima, a s dosta njih već surađujemo. Sve je to dio projekta #bijeloplavigrad unutar „Pokrenimo grad“ pokreta koji ima sve više poklonika. I zato su poruke univerzalne, poput ove Osijek navija za Osijek. Svima nam je bijelo-plava boja i zajednička i draga, pa je, uvjeren sam, svima lijepo vidjeti takve grafite. Zahvaljujemo se i Sportskim objektima i Gradu Osijeku koji također podržavaju ovakve inicijative, rekao je Alen Nađsombat, direktor marketinga NK Osijek.