NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kadetkinje treće u Novom Sadu

Lijep uspjeh osječkih odbojkašica

Kadetkinje treće u Novom Sadu

09.01.2018.

Osječanke su pod vodstvom Miroslava Đekića osvojile brončanu medalju na „Novogodišnjem festivalu odbojke“.

 

U Novom Sadu je od 4. do 6. siječnja održan osmi međunarodni „Novogodišnji festival odbojke“ u šest kategorija. Natjecale su se pionirke, kadetkinje, pioniri i pionirke A te kadeti i kadetkinje A. Ukupno je na ovom turniru nastupilo 66 ekipa iz četiri države. Zapažen uspjeh ostvarile su kadetkinje ŽOK Osijek, djevojke rođene 2001. godine.

Bile su u skupini s Batajnicom, Klekom,, Volley teamom i Blok autom, uz tri ostvarene pobjede i dva poraza. Potom je uslijedilo četvrtfinale protiv Inđije iz Rume i trijumf od 2:1 u setovima, što je mladim Osječankama omogućilo ulazak u polufinale, među četiri najbolja sastava, a to su sve od reda bili klubovi koji su s Osijekom igrali u istoj skupini.

Bolje i od ekipe domaćina

U borbi za finale bolji od naših djevojaka bio je odličan sastav OK AS Batajnica koji je u polufinalnom dvoboju slavio s 2:0, a na kraju je slavio i u finalu te zasluženo osvojio prvo mjesto. Utakmicu za brončano odličje osječke su odbojkašice odigrale opušteno i kvalitetno te su bez problema, rezultatom 2:0 u setovima, pobijedile ekipu OK NS Volley Team – Star iz Novoga Sada.

Za kadetkinje ŽOK Osijek nastupale su: Iva Vuica, Lana Nikolić, Lucija Lizatović, Nora Đurić, Karla Vuica, Nika Bilić, Mia Kainz, Ivana Lovrić, Ira Merkaš, Anamarija Kurtović i Matea Tomas. Ekipu je vodio trener Miroslav Đekić uz asistenciju Vanje Jakšetić i Alena Veselića, a u stožeru je bio i fizioterapeut Antonio Anić.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti