NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Boban i Ejupi dijelili nagrade

Naši igrači bili na završnici turnira u Velikoj

Boban i Ejupi dijelili nagrade

13.01.2018.

Igrali su limači, početnici i mlađi pioniri, a nastupale su ekipe iz cijele Slavonije.

Neposredno uz stadion NK Papuk u Velikoj je i Nastavno-sportska dvorana Osnovne škole „Ivana Gorana Kovačića“ u kojoj je u petak navečer završio šesti tradicionalni Novogodišnji turnir „Velika 2018.“. Organizator je bio Nogometni klub Papuk, a ukupno je sudjelovalo 48 ekipa u tri dobne kategorije. Igrali su limači, početnici i mlađi pioniri, pri čemu je bitno istaknuti da momčadi nisu bile samo iz Požeštine, nego i drugih krajeva Slavonije, neke i iz našeg Osijeka.

Organizatori su htjeli na kraju iznenaditi sudionike, pa su pozvali dvojicu napadača Bijelo-plavih, svoga Veličana Gabrijela Bobana i Muzafera Ejupija da na kraju uruče pokale, medalje i priznanja najboljim ekipama i pojedincima. Dakako da su osječki prvotimci donijeli sa sobom i klupske poklone i suvenire, za uspomenu onima koji su ih zaslužili na terenu.

Finale odlučeno šestercima

Malim je nogometašima to bilo i drago i zanimljivo, pa je po odlasku iz dvorane podijeljeno puno autograma, uz neizostavne selfije i fotografiranje s našim prvotimcima koji su cijelo vrijeme bili okruženi djecom.

Najzanimljivije finale je bilo ono posljednje u konkurenciji mlađih pionira (U-12) u kojem je požeška Slavonija svladala osječki Hebron AKB boljim izvođenjem šesteraca. Treća je bila Mladost iz Pavlovaca, a četvrti Martin iz Našica. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Luka Martić iz Slavonije, Fran Pejić iz Hebrona bio je prvi strijelac natjecanja, a Matej Grahovac iz Martina je najbolji vratar.

 

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti