Momčad našeg trećeligaša bila je bolja od slovenskog drugoligaša s 2:1.

Nogometaši Osijeka II odigrali su u Rovinjskom Selu kontrolnu utakmicu protiv slovenskog drugoligaša Brda iz Goriških Brda i pobijedili s 2:1. Slovence je u vodstvo doveo Simčić u 16. minuti i to je bio rezultat prvog poluvremena. Osječani su u nastavku uspjeli doći do preokreta. Prvo je Durdov u 58. minuti izjednačio na 1:1, a pobjedu Bijelo-plavima donio je Šutalo u 76. minuti.

Četvorici rođendan istoga dana!

Za momčad našeg trećeligaša igrali su: Barešić (od 46. Nevistić), Šutalo, Jakšić (od 70. Šalinović), Čikvar, Marin (od 60. Talys), Bubalo, Filipović (od 60. Hudeček), Soldić (od 30. Mišković, od 60. Rajić), Magdić, Ždinjak (od 70. Žaper) i Durdov (od 70. Llanos). Zanimljivo je istaknuti da su čak četvorica igrala u osječkim redovima u subotu, dakle na isti dan, proslavila rođendan: Talys Oliveira (1999. godište), Jakšić (1999.), Llanos (1996.) i Juranović (1994.). Stručni stožer im je darivao torte, a suigrači su za večerom i zapjevali u rođendanskom ozračju.