NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Rajić i Durdov za novu pobjedu

Još jedna utakmica Osijeka II

Rajić i Durdov za novu pobjedu

12.02.2018.

Momčad osječkog trećeligaša svladala je drugoligaša Bravo iz Ljubljane s 2:1

Svoju treću kontrolnu utakmicu na pripremama u Umagu odigrali su nogometaši Osijeka II. Ovaj puta protivnik im je bila momčad slovenskog drugoligaša Bravo iz Ljubljane, a susret je završio pobjedom Bijelo-plavih od 2:1. Slovence je potkraj prvog poluvremena u vodstvo doveo Kene, izjednačio je Rajić u 65., a drugi pogodak za Osječane postigao je Durdov u 87. minuti. 

U petak protiv Šentjura

Za Bijelo-plave su igrali: Kukić, Šalinović, Šimunec, Ćosić, Hudeček (od 78. Čikvar), Žaper (od 70. Pilj), Soldić (od 70. Filipović), Talys (od 70. Marin), Rajić (od 70. Ždinjak), Mišković (od 60. Šimičić) i Llanos (od 60. Durdov). Sljedeću provjeru naš će trećeligaš imati protiv momčadi Šentjura koja je u istom stupnju natjecanja u susjednoj Sloveniji

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 24.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek :

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti