NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Jasnija slika o svakom pojedincu

S priprema Osijeka II u Istri

Jasnija slika o svakom pojedincu

13.02.2018.

Momčad našeg trećeligaša je do sada odigrala tri prijateljske utakmice u kojima je ostvarila dvije pobjede i jedan poraz

Već su gotovo desetak dana nogometaši Osijeka II na posebnim pripremama u Umagu. Pritom su odigrali i tri prijateljske utakmice, u kojima su prvo izgubili s minimalnih 0:1 od slovenskog prvoligaša Gorice, a potom su istim rezultatom 2:1 bili bolji od drugoligaških momčadi Brda i Bravo, također iz Slovenije. Trener Bijelo-plavih Dino Skender uglavnom je zadovoljan prikazanim:

Mogu reći da smo izgledali prilično dobro u tim ogledima, ali dakako da ima i onih stvari koje nisu bile na potrebnoj razini. Imamo jasniju sliku o mogućnostima svih igrača, a sve će biti kristalno jasno nakon posljednje dvije provjere koje nas očekuju u petak i subotu. Uvježbavali smo dosta toga, nemam primjedbi na rad i angažman bilo kojeg pojedinca, tako da sve ide prema planu.

Trojica za sada izvan stroja

Pojedinci su, nažalost, u situaciji da ne mogu normalno trenirati i odigravati kontrolne susrete jer su ozlijeđeni.

To se odnosi na Ilića koji se ozlijedio još na pripremama A momčadi u Španjolskoj, Ivića čija je ozljeda također takve prirode da ne može ući u normalan proces rada i Pongračića koji također radi po posebnom programu. Nadam se da će do početka natjecanja u Trećoj HNL Istok svi biti i zdravi i spremni za igru. Kvantitetu imamo, to nije upitno, no želimo i odgovarajuću kvalitetu, koju ćemo, vjerujem, pokazati u nastavku Prvenstva, zaključio je Skender

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti