Od 17 do 20 sati očekuje nas „Bijelo-plavi Warm Up - priprema, pozor, trening!“

Nogometni klub Osijek i Trgovački centar Portanova nastavljaju suradnju i uoči utakmice našeg prvoligaša i Rijeke, koja je na rasporedu u subotu u Gradskom vrtu.

Dan ranije, u petak, 16. veljače, na prvom katu Portanove bit će održan Bijelo-plavi Warm Up – priprema, pozor, trening! i to u vremenu od 17 do 20 sati. U sklopu ovog eventa posjetitelje očekuje trenerski poligon za djecu, natjecanje uz prigodne nagrade, a ponovno će to biti i prigoda za učlanjivanje u Bijelo-plavi klub, bojanje lica i prodaju klupskih rekvizita.

Ulaznice u petak samo u Portanovi

Važno je napomenuti da će se tijekom petka polugodišnje ulaznice, kao i one pojedinačne za susret s Rijekom, moći kupiti isključivo u TC „Portanova“, a ne na stadionu Gradski vrt. To vrijedi i za članstvo u BP klubu. Ovo se, dakle, odnosi isključivo na petak.