U tijeku je pretprodaja ulaznica za utakmicu Osijek – Rijeka koja u subotu počinje u 15 sati.

U tijeku je redovita pretprodaja ulaznica za predstojeću prvenstvenu utakmicu Osijek – Rijeka, a ovoga petka možete ih kupiti isključivo na prvom katu TC Portanova, u sklopu naše akcije „Bijelo-plavi Warm Up“ od 17 do 20 sati. To se također odnosi i na prodaju polugodišnjih ulaznica.

Na dan susreta, u subotu, 17. veljače, ulaznice će se prodavati na blagajnama Istok od 10 do 15, na Zapadu od 12 do 15, dok će blagajne Sjever (za gostujuće navijače) biti otvorene u vremenu od 13 do 15 sati. Ulaznice se mogu kupiti i putem online sustava www.ulaznice.hr , uz napomenu da takva kupovina ne omogućava korištenje popusta. Što se tiče polugodišnjih ulaznice, njih u subotu možete kupiti na blagajni Jug (parkiralište ispred klupskih prostorija) od 10 do 12 sati.

Iskoristite popust na kupovinu ulaznica!

I dalje je najpovoljniija kupnja polugodišnjih ulaznica za preostalih sedam utakmica u HNL-u. Članovi Bijelo-plavog kluba koji se odluče za tu opciju izdvojit će za tribinu Istok 100 kuna, Zapad će ih stajati 150, Loža će se plaćati po cijeni od 250, ulazak u VIP će zainteresirane koštati 1.875, dok će djeca i mladi do 15 godina plaćati svoju pologodišnju ulaznicu po zaista simboličnih 50 kuna.

Oni koji nisu članovi BP kluba za Istok trebaju izdvojiti 200, za Zapad 300, za Ložu 500, za VIP 3.750, a djeca i mladi 100 kuna. Što se tiče pojedinačnih ulaznica, Istok stoji 60 kuna, Zapad 80, Loža 100, a VIP 500 kuna. Vrlo je povoljan Obiteljski paket (1 + 1 član obitelji) jer polugodišnja ulaznica vrijedi samo 150 kuna.

Ponovno se zatvara Wilsonova ulica

Ulazi u Gradski vrt bit će u subotu, 10. veljače, otvoreni 120 minuta prije početka susreta, što znači od 13 sati. Kako je već uobičajeno u takvim prigodama, Wilsonova ulica će biti zatvorena od 13 do 18 sati, od Divaltove, pa do Delničke ulice. Dodajmo na kraju da će se fan shop artikli i ovaj puta moći kupiti na bijelo-plavim štandovima kod tribina Istok i Zapad.