Nogometaši i stručni stožer našeg Kluba pratili su važan nastup našeg malonogometnog prvoligaša.

Kompletna momčad Bijelo-plavih u petak navečer bila je, dakako uz stručni stožer, u dvorani Zrinjevac, na utakmici državnog prvenstva u futsalu između Osijek Kelmea i Vrgorca. Tako su igrači našeg prvoligaša došli pružiti potporu kolegama na malom terenu, a imali su priliku svjedočiti pobjedi domaćina rezultatom 4:1. I ranije su trener Zoran Zekić i posebice njegov pomoćnik Ivo Smoje, čiji je brat Marin već godinama za kormilom Osijek Kelmea, dolazili u Zrinjevac i vrlo aktivno pratili Duvančića, Dakića, Pandurevića i ostale u borbi za prvenstvene bodove.

Mali nogomet umjesto karantene

No, bilo je lijepo vidjeti i sve prvotimce našeg Kluba na tribinama. Umjesto karantene, dolazak na „hakl“  pokazao se na kraju punim pogotkom jer su Osječani osvojili važne bodove. Želimo im i ubuduće puno uspjeha i pobjeda te ostvarenje njihovih planova i ambicija u nastavku sezone među najboljih hrvatskim momčadima u futsalu.