Opet smo se igrali, šutirali na gol, uz kraću prezentaciju onoga što se inače radi na treninzima…

Imali smo, uoči utakmice s Rijekom, još jedan event u TC Portanova. Nazvali smo ga „Bijelo-plavi Warm Up“ i bio je svojevrsno zagrijavanje za derbi kojega je naša momčad uspješno riješila u svoju korist. Članovi naših mlađih kategorija sa svojim su trenerima imali kraći prikaz onoga što se inače radi na treninzima u Gradskom vrtu, a upriličili smo i nagradnu igru. Sudjelovalo je 12 dječaka koji su, zaobilazeći prepreke, dolazili u situaciju šutirati na mali gol na kojemu je, dakako, bio i vratar.

Prigoda za druženje

Najviše uspjeha pritom je imao Marko Stojanović i zaslužio poseban poklon-paket. Bila je to, dakako, prigoda i za druženje s malima i onima, nešto starijima, za već tradicionalno bojanje lice, a organizirali smo i prodaju klupskih artikala i polugodišnjih ulaznica za naše navijače i članove Bijelo-plavog kluba.