NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Čak 12 golova u Zrinjevcu

Osječki prvoligaši proteklog vikenda

Čak 12 golova u Zrinjevcu

05.03.2018.

Osijek Kelme je svladao momčad Albone Potpićan iz Labina rezultatom 7:5 u državnom prvenstvu u futsalu.

Momčad Osijek Kelmea ostvarila je očekivanu pobjedu u malonogometnom prvenstvu Hrvatske. Osječanima je u gostima bila momčad Albone Potpićan iz Labina, a rezultat je bio 7:5. Publika je, dakle, vidjela čak 12 golova, a trener Bijelo-plavih Marin Smoje prvenstveno je zadovoljan osvojenim bodovima. Odbojkaši Murse izgubili su od zagrebačke Mladosti rezultatom 0:3 u pretposljednjem kolu razigravanja državne Superlige. Jedino se u drugom setu vodila izjednačena borba, a lider na tablici je potvrdio kvalitetu i dominaciju koju ima u ligaškom natjecanju.

Pobjeda košarkaša u Zadru

Izgubile su i odbojkašice Osijeka koje su u Drugoj jakosnoj skupini poražene u gostima kod Poreča također bez ijednog osvojenog seta. Sada je izvjesno da će Osječanke ostati na trećoj poziciji, iza Olimpika i Poreča, što im nije dovoljno za ostanak u elitnom društvu Superlige. Uspješni su proteklog vikenda bili košarkaši Vrijednosnica Osijek koji su u Zadru bili bolji od momčadi Jazine Arbanasi rezultatom 87:84. „Brokeri“ trenutno zauzimaju osmo mjesto s učinkom 5-11 i 21 osvojenim bodom, koliko ima i sinjski Alkar na devetoj poziciji. Dodajmo na kraju da je u gradskom kuglačkom derbiju momčad Kandita bila bolja od Osijeka s 5:3. Osijek je četvrti u trenutnom poretku državnog prvenstva, dok je Kandit osmi.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti