Bijelo-plave će u Makedonije predstavljati učenici Danijela Bogdana i Mateja Žitnjaka.

U makedonskoj Strumici od 7. do 10. ožujka bit će održan prvi međunarodni „Pandev Kup“ u organizaciji tamošnje Pandev Akademije. Sudjeluju čak 64 momčadi iz Makedonije, Bugarske, Srbije i Hrvatske u godištima 2006., 2007., 2008. i 2009., a Nogometni klub Osijek predstavljaju Početnici i Limači. Početnici (2007.) trenera Danijela Bogdana ždrijebom su svrstani u skupinu s Rabotničkim, Talentom iz Bitole i još jednim makedonskim klubom, Dračevo iz istoimenoga mjesta.

Nakon razigravanja slijedi Play-off

Limači će, pak, pod vodstvom Mateja Žitnjak igrati protiv Pobede iz Prilepa, Pandev Akademije i Shupija iz Skoplja. Igrat će se po sustavu „svatko sa svakim“, a dvije prvoplasirane momčadi potom će zaigrati u Play-offu A, dok će trećeplasirana i četvrtoplasirana ekipa natjecanje nastaviti u Play-offu B.