NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Gymnicusu i Trgosu dvostruki naslov

Školsko-sportski dan za srednjoškolce

Gymnicusu i Trgosu dvostruki naslov

09.03.2018.

U dvorani Zrinjevac odigrnao je sedam finalnih utakmica u odbojci, košarci, rukometu i futsalu.

U dvorani Zrinjevac održan je tradicionalni Školski-sportski dan i to za učenice i učenike srednjih škola s područja grada Osijeka. Odigrani su finalni susreti u četiri sporta: odbojci, košarci, rukometu i futsalu, a organizator je i ovaj puta bio Školski-sportski savez Grada Osijeka. Prvo je momčad daljskog ŠSD Sunce u odbojci bila bolja od Victorije iz Druge gimnazije s 2:0, da bi potom istim rezultatom ženski sastav Primaga (Treća gimnazija) svladao ekipu Klasičara (Isusovačka klasična gimnazija). Najbolji pojedinci u tim dvobojima bili su Aleksandar Vlajkov i Iva Vuica iz redova pobjednika.

Mudražija i Pervan uručili medalje

U košarci su igrali samo dečki, a Gymnicus (Prva gimnazija) je svladao Primag s 35:26. Nagradu za najboljeg igrača susreta dobio je Patrik Maskaljević iz momčadi Gymnicusa. Žensko rukometno finale igrali su Gymnicus i Medicinar (Medicinska škola), a gimnazijalke su slavile sa 17:13. Posebno je priznanje dobila njihova igračica Laura Šoš. Ekonomac (Ekonomska i upravna škola) je u istome sportu bio uspješniji od igrača ŠSD Ruđer (Tehnička i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića) rezultatom 21:18. Najistaknutiji pojedinac je bio Marko Grbeš iz pobjedničkog sastava. Gosti su na finalu muškog futsala bili nogometaši Osijeka Robert Mudražija i Marko Pervan koji su uručivali i medalje, a Trgos (Trgovačka i komercijalna škola „Davor Milas“) je pobijedio Ekonomac s 5:4. Igračem utakmice proglašen je Ivan Jakić iz poraženog sastava. Na kraju je odigran dvoboj nogometašica u kojem je Trgos svladao Ekonomac sa 4:1. Nagradu za igračicu susreta dobila je Monika Čavić.  Dodajmo na kraju da će Školski-sportski dan za učenice i učenike osnovnih škola biti održan u utorak, 27. ožujka u dvorani Jug.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti