NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Gymnicusu i Trgosu dvostruki naslov

Školsko-sportski dan za srednjoškolce

Gymnicusu i Trgosu dvostruki naslov

09.03.2018.

U dvorani Zrinjevac odigrnao je sedam finalnih utakmica u odbojci, košarci, rukometu i futsalu.

U dvorani Zrinjevac održan je tradicionalni Školski-sportski dan i to za učenice i učenike srednjih škola s područja grada Osijeka. Odigrani su finalni susreti u četiri sporta: odbojci, košarci, rukometu i futsalu, a organizator je i ovaj puta bio Školski-sportski savez Grada Osijeka. Prvo je momčad daljskog ŠSD Sunce u odbojci bila bolja od Victorije iz Druge gimnazije s 2:0, da bi potom istim rezultatom ženski sastav Primaga (Treća gimnazija) svladao ekipu Klasičara (Isusovačka klasična gimnazija). Najbolji pojedinci u tim dvobojima bili su Aleksandar Vlajkov i Iva Vuica iz redova pobjednika.

Mudražija i Pervan uručili medalje

U košarci su igrali samo dečki, a Gymnicus (Prva gimnazija) je svladao Primag s 35:26. Nagradu za najboljeg igrača susreta dobio je Patrik Maskaljević iz momčadi Gymnicusa. Žensko rukometno finale igrali su Gymnicus i Medicinar (Medicinska škola), a gimnazijalke su slavile sa 17:13. Posebno je priznanje dobila njihova igračica Laura Šoš. Ekonomac (Ekonomska i upravna škola) je u istome sportu bio uspješniji od igrača ŠSD Ruđer (Tehnička i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića) rezultatom 21:18. Najistaknutiji pojedinac je bio Marko Grbeš iz pobjedničkog sastava. Gosti su na finalu muškog futsala bili nogometaši Osijeka Robert Mudražija i Marko Pervan koji su uručivali i medalje, a Trgos (Trgovačka i komercijalna škola „Davor Milas“) je pobijedio Ekonomac s 5:4. Igračem utakmice proglašen je Ivan Jakić iz poraženog sastava. Na kraju je odigran dvoboj nogometašica u kojem je Trgos svladao Ekonomac sa 4:1. Nagradu za igračicu susreta dobila je Monika Čavić.  Dodajmo na kraju da će Školski-sportski dan za učenice i učenike osnovnih škola biti održan u utorak, 27. ožujka u dvorani Jug.

HT Prva liga

1.Dinamo26+3059
2.Hajduk25+2450
3.Rijeka25+3147
4.Osijek24+1241
5.Slaven Belupo26-431
6.Inter-Zaprešić25-1231
7.Lokomotiva25-1027
8.Istra 196125-1624
9.Cibalia25-2620
10.Rudeš26-2917

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 30.03.2018. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Hajduk :

Stadion Gradski vrt, 18.03.2018. 15:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti