NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osječani u Sesvetama

Nogometni kup Hrvatske za juniore

Osječani u Sesvetama

13.03.2018.

Ovoga utorka igra se četvrtfinalni susret u koji naša momčad ulazi s jasno izraženom ambicijom za plasman u polufinale.

Juniori našeg prvoligaša ovoga utorka igraju četvrtfinale Kupa Hrvatske. Osječani gostuju u Sesvetama gdje će im se suprotstaviti istoimeni domaćin, a na rasporedu je samo jedna utakmica, što znači da će pobjednik ovoga ogleda izboriti plasman u polufinale. Bit će to drugi ovosezonski međusobni dvoboj Sesvećena i Bijelo-plavih, budući da su se sastali u prvenstvenom susretu, odigranom krajem kolovoza u Gradskom vrtu. Tada je rezultat bio neriješen 1:1, a strijelac za Osijek bio je Bosak.

Bijelo-plavi u ulozi favorita 

Može se reći da su osječki nogometaši favoriti u odnosu na protivnika od kojega su puno bolje plasirani i na prvenstvenoj ljestvici. Naime, Osječani su na trećem mjestu i trenutno imaju 15 bodova više u odnosu na momčad Sesveta koja zauzima 10. poziciju. Koliku važnost u našoj Školi nogometa pridaju ovoj utakmici svjedoči i činjenica da će na klupi, uz Tomislava Radotića, biti i trener Osijeka II Dino Skender. Naime, čak desetak igrača koji su već nastupali ili još uvijek nastupaju u momčadi našeg trećeligaša i nadalje mogu igrati i u juniorskom sastavu. 

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti