NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Približiti se polufinalu

I osječki odbojkaši igraju u Gradskom vrtu

Približiti se polufinalu

14.03.2018.

Momčad Murse u play-off za prvaka Hrvatske kreće domaćim dvobojem protiv Siska koji se igra ove srijede u 18 sati.

Odbojkaši Murse ove srijede započinju doigravanje za prvaka Hrvatske i to domaćim ogledom s momčadi Siska. Igrat će se u maloj dvorani Gradski vrt s početkom u 18 sati, što znači da će ljubitelji sporta, nakon nogometnog dvoboja između Osijeka i Intera, moći „preseliti“ u susjedstvo i pratiti zasigurno zanimljiv odbojkaški susret. Izabranici trenera Davora Meringera imaju prednost domaćeg terena jer su tijekom osnovnog dijela državnog prvenstva ostvarili bolji učinak u odnosu na Sisak. Stoga je Mursa treći nositelj u play-off, a Siščani startaju sa šeste pozicije. 

Jasno izražene ambicije

Iako je osječka momčad objektivno u ulozi favorita, ne treba zanemariti činjenicu da su u međusobne tri utakmice tijekom ove sezone suparnici bili uspješniji. Ostvarili su dvije pobjede, dok su braća Šućur, Oršolić i suigrači slavili jednom i to u gostima. 

Mislim da smo trenutno kvalitetniji od Siska i to moramo potvrditi na parketu. Dobro ih poznajemo, kao uostalom i oni nas, a u svojoj dvorani svakako preuzimamo status favorita. Znamo da put do polufinala neće biti jednostavan, ali imamo jasne ambicije i sve ćemo učiniti da ih ispunimo, naglasio je trener Murse Davor Meringer.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti