Klub iz Kuševca osnovan je 1969., a u trenutno ima i 40-ak igrača u mlađim uzrastima.

U nedjelju su nam gosti na utakmici bili polaznici Škole nogometa NK Torpedo iz Kuševca. U toj sredini njih ukupno 40-ak trenira i igra utakmice pod vodstvom trenera Darija Ševarca. Klub je, inače,, osnovan 1969. godine i idućega ljeta će proslaviti svoj 50. rođendan. Iz Torpeda su već najavili kako će tada na svoju proslavu pozvati upravo momčad našeg prvoligaša.

Dječacima lopte na poklon

Kuševčani se natječu u Prvoj županijskoj ligi, a trener im je bivši igrač i kapetan Bijelo-plavih Josip Milardović koji još nije okončao ni igračku karijeru, pa je u Torpedu u dvostrukoj ulozi. Predsjednik je Milan Štimac koji je zajedno sa svojim suradnicima u upravi kluba zahvalio Osječanima na srdačnom dočeku njihovih dječaka u Gradskom vrtu gdje su izašli na teren s nogometašima Osijeka i Hajduka, a od nas su dobili i lopte na poklon.