Ozbiljnije se počelo raditi na omasovljenju članstva početkom srpnja 2016., a dosegnuli smo respektabilnu brojku.

Bijelo-plavi navijački klub NK Osijek dosegnuo je brojku od 20.000 članova! Ovo je prigoda za čestitku svim našim članovima, bez obzira na godište i mjesto stanovanja, budući da su svi podjednako zaslužni što je prvoligaš s Drave značajno proširio broj svojih registriranih navijača i simaptizera za manje od dvije godine otkako smo ozbiljnije krenuli u ovaj projekt.

Naime, učlanjenja su masovnije započela početkom srpnja 2016. godine, a razumljivo je kako je najviše onih koji su se učlanili u B-P klub bilo tijekom prošloga ljeta, u vrijeme europskih nastupa naše momčadi.

Pogodnosti kod brojnih trgovaca-partnera

Podsjetit ćemo da članovi s pripadajućom iskaznicom ostvaruju brojne pogodnosti kod trgovaca-partnera kojih je puno ne samo u gradu na Dravi, nego i u ostalim krajevima Hrvatske. Ima nas već 20.000, a pozivamo i sve druge da nam se pridruže u velikoj bijelo-plavoj obitelji. Svi ste nam uvijek - dobrodošli!

Postani član