NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Djeca u prvom planu

Ratni veterani uspješno odradili vrijednu akciju

Djeca u prvom planu

10.04.2018.

UHDDR Čepin prikupio sredstva za pomoć čepinskoj Pedijatriji i Općoj bolnici Vukovar, a sudjelovao je i naš Klub.

Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Čepin u suradnji s Udrugom heroja obrambenog Domovinskog rata Republike Hrvatske uspješno je završila humanitarnu akciju u povodu prikupljanja sredstava za kupovinu opreme namijenjene Pedijatriji u Čepinu i Općoj bolnici Vukovar. Predsjednik UHDDR-a Čepin, Dražen Bučević je vrlo zadovoljan onime što je odrađeno, ističući kako je cilj ispunjen.

Prikupili smo oko 28.000 kuna i mogu reći da smo ispunili sve ono što smo planirali. Djeca su dobila ono što zaslužuju, moram se zahvaliti svima koji su nam pritom pomogli, a njih je zaista bilo puno. Pozitivno su reagirali gotovo svi kojima smo se obratili za pomoć, dosta je tu klubova od profesionalnih do amaterskih, koji su pokazali plemenitost i dobru volju. 

Zahvala i NK Osijek

Pojasnio je Bučević što je sve odrađeno i od čega se sastojala ova akcija:

Evo, recimo, maksimalno smo opremili čepinsku Pedijatriju novim namještajem, kupili smo im TV, općenito uredili njihov prostor u što je utrošeno dvadesetak tisuća kuna. Preostali iznos prikupljenih sredstava namijenjen je Bolnici u Vukovaru, a pojedinosti dogovaramo s doktoricom Vesnom Bosanac. Dodao bih da smo nabavili i sportsku opremu za naše djevojke u ŽOK Čepin, a ovo je prigoda da zahvalim i Nogometnom klubu Osijek koji nas je u svemu od samoga početka podržao, zaključio je Bučević.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti