NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
„Brokeri“ dočekuju Kaštelu

Nastupi osječkih prvoligaša tijekom vikenda

„Brokeri“ dočekuju Kaštelu

13.04.2018.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek moraju osvojiti bodove kako bi zadržali izglede za plasman u doigravanje.

Od osječkih prvoligaških klubova još su u prvenstvenim nastupima aktivni košarkaši, malonogometaši i nogometašice. Na domaćem parketu, u maloj dvorani Gradski vrt, u subotu će igrati Vrijednosnice Osijek i to u dvoboju s Ribola Kaštelom. Početak je u 18 sati, a sve osim pobjede „Brokera“ bilo bi neugodno iznenađenje za naše košarkaše koji se bore za ulazak u doigravanje.

Naime, Kaštelani su posljednji na tablici, praktički su se već oprostili od prvoligaške konkurencije, no to znači da će u ovoj utakmici biti i prilično rasterećeni, pa ih se ne smije unaprijed podcjenjivati. No, isto tako, pobjeda ne bi smjela doći u pitanje, što najavljuju i Krstićevi izabranici…

Osijek Kelme u gostima kod Nacionala

Futsal klub Osijek Kelme u nedjelju gostuje kod aktualnog prvaka, zagrebačkog Nacionala koji je ove sezone daleko od vrha tablice. Jedan od najtrofejnih hrvatskih klubova u malom nogometu trenutno ima bod manje u odnosu na Bijelo-plave koji su na šestoj poziciji i ovaj je dvoboj bitan i jednima i drugima u toj borbi za plasman u play-off.

Što se tiče osječkih nogometašica, u njihovim je prvenstvenim dvobojima najmanje neizvjesnosti. Bodovni učinak i dalje im je maksimalan, a na kraju ovoga tjedna idu u goste djevojkama iz ŽNK Rijeka koje su treće na ljestvici. Sve osim sigurne pobjede državnih prvakinja zaista bi bilo ogromno iznenađenje.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti