Momčad trenera Tomislava Radotića slavila je u gostima kod lidera na tablici rezultatom 3:2.

Juniori Osijeka svladali su u derbiju 19. kola Prve HNL za mladež momčad Hajduka i to na Poljudu, rezultatom 3:2.

Domaćin je došao u vodstvo golom Skorupa iz kaznenog udarca u 34. minuti, a nedugo nakon što su krenuli s centra Osječani su izjednačili također s bijele točke i to preko Magdića. U drugom poluvremenu gosti su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist.

Sušić dvostruki strijelac

Sušić je bio strijelac za vodstvo od 2:1 u 54. minuti, a isti je igrač postigao i treći pogodak za Bijelo-plave šest minuta prije kraja susreta. U samome finišu poraz Splićana ublažio je Bajić

Osijek je igrao u sastavu: Barešić, Ivić (od 49. Barišić), Šutalo, Stanić (od 34. Magdić), Benić (od 46. Išasegi), Lišnić, Bubalo (od 87. Vojnović), Rajić (od 67. Ilić), Bliznac, Sušić i Durdov. Čestitke treneru Tomislavu Radotiću na lijepom uspjehu, budući da je Hajduk vodeći na prvenstvenoj ljestvici.