NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Derbi u Koprivnici

Treća hrvatska nogometna liga Istok

Derbi u Koprivnici

29.04.2018.

Četvrtoplasirani Koprivničani dočekuju vodeću momčad Osijeka II koja juriša prema naslovu prvaka.

Derbi 24. kola Treće HNL Istok na rasporedu je u ponedjeljak kada će snage odmjeriti Koprivnica i Osijek II. Bijelo-plavi drže prvu poziciju na tablici i trenutno imaju sedam bodova prednosti u odnosu na četvrtoplasirane Koprivničane koji sigurno posjeduju kvalitetu za mjesto u vodećem kvartetu.

Stoga očekujemo dobru i zanimljivu utakmicu na Gradskom stadionu u Koprivnici, a Osječanima je to jedno od većih iskušenja u završnom dijelu sezone u kojoj imaju samo jedan cilj – osvojiti naslov prvaka.

Uzvratiti Koprivničanima za jedini domaći poraz

Skenderova momčad ima još jedan veliki motiv. Naime, u prvom međusobnom susretu, odigranom u listopadu prošle godine na stadionu Olimpije u Donjem gradu, gosti iz Podravine su uspjeli slaviti s 1:0 i nanijeti jedini poraz Osijeku II na domaćem terenu u ovoj natjecateljskoj godini.

Sada je prilika za uzvrat, a u tom slučaju malo bi tko do kraja Prvenstva mogao zaustaviti Žapera i suigrače na putu ka tituli. Stoga je ovo gostovanje u osječkim redovima ocijenjeno posebno važnim za konačno ostvarenje ambicija.

Treća HNL Istok: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti