Svi zainteresirani će putem naše web-stranice i društvenih mreža sljedećega tjedna saznati sve pojedinosti.

Dok se osječki nogometaši pripremaju u Velikoj, navijači našeg prvoligaša zasigurno razmišljaju o kupnji godišnjih iskaznica za utakmice NK Osijek u novoj sezoni.

Na tomu se intenzivno radi ovih dana u klupskom marketingu, a sve potrebne pojedinosti i informacije na ovu temu moći ćete doznati sljedećega tjedna na našoj web-stranici kao i na društvenim mrežama.

Broj članova konstantno raste

Izvjesno je da će uvjeti kupovine godišnjih ulaznica i dalje biti najpovoljniji, a nastavit će se i učlanjivanje u Bijelo-plavi klub koje nudi brojne pogodnosti među partnerima NK Osijek. Brojka naših članova premašila je 20.000, pa ne dvojimo kako će i ovoga ljeta zanimanje za besplatno članstvo biti veliko kao i do sada.

O svemu ćemo vas podrobnije informirati - idućih dana.